صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدير استاندار مازندران از مدیر عامل شرکت گاز استان

تقدير استاندار مازندران از مدیر عامل شرکت گاز استان

 

استاندار مازندران از مدیر عامل شرکت گاز استان و رئیس HSE شرکت گاز مازندران در حوزه اقدامات شایسته کارگروه انرژی پدافندغیرعامل که موجب کسب عنوان «رئیس کارگروه برتر» و «دبیر کارگروه برتر» در سال 1398 در سطح استان مازندران شده ، تشکر و قدردانی نمود .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، همزمان با گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل ، " احمد حسین زادگان " استاندار و رئیس شورای پدافند غیرعامل مازندران از "جعفر احمدپور" مدیر عامل شرکت گاز استان و " علیرضا حسین زاده گاون " HSE شرکت گاز مازندران تشکر و قدردانی بعمل آورد .

در بخشی از لوح تقدير استاندار آمده است : هفته پدافند غیرعامل فرصت مغتنمی است تا از تلاش ها و اقدامات اثر بخش ماندگار کسانی که نسبت به تحقق منویات و فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در راستای تاکیدات دولت تدبیر و امید درخصوص موضوع خطیر پدافند غیرعامل به منظور نیل به اقتدار درون زا ، پایداری ملی ، ارتقا آمادگی و مصون سازی جامعه همت گمارده اند ، تقدیر گردد. لذا بدین وسیله از تلاش ارزشمند جنابعالی و مجموعه اعضای آن کارگروه که موجب کسب عنوان «رئیس کارگروه برتر» و «دبیر کارگروه برتر» در سال 1398 در سطح استان مازندران گردیده ، تشکر بعمل می آید .

یادآور می شود کارگروه انرژی پدافند غیرعامل استان مازندران در نمایشگاه دستاوردهای پدافند غیر عامل در استان به مناسبت هفته پدافند غیرعامل حضور فعال داشته است.

 


٠٩:٣٢ - 1398/08/13    /    شماره : ٦٦٣٨    /    تعداد نمایش : ٦١٢خروج
تصاویر منتخب