صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

استفاده از ظرفیت شرکت گاز مازندران جهت توانمندسازی مددجویان بهزیستی

مدیر عامل شرکت گاز مازندران در نشست با سرپرست بهزیستی استان تشریح کرد:

استفاده از ظرفیت شرکت گاز مازندران جهت توانمندسازی مددجویان بهزیستی

 

مدیر عامل شرکت گاز مازندران با سرپرست بهزیستی استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، " جعفر احمدپور" مدیرعامل شرکت گاز استان، خواستار تغییر نگاه مدیران نسبت به توانایی های جامعه هدف نهادهای حمایتی شد و گفت: شرکت گاز استان در جهت کاهش آسیب های اجتماعی اقدامات حمایتی در حوزه خانواده های زندانیان، با هدف حمایت های اجتماعی فعالیت هایی در خصوص ورزشکاران و همچنین برای ایفای مسئولیت های اجتماعی اقدامات خلاقانه ای در حوزه جامعه هدف بهزیستی و کمیته امداد در دستور کار دارد.

وی بیان کرد: افتخار ما این است که در هر منصبی برای محرومین و نیازمندان کار کنیم و خدمت به محرومین جزو مسئولیت اجتماعی است و این روحیه به خوبی در این سازمان مشهود است .

احمدپور با بیان طرح اشتغال زائی زنان سرپرست خانوار افزود: از مهم ترین اهداف ما ، بهبود معیشت و افزایش رفاه این زنان، استفاده از ظرفیت مشاغل خانگی و استفاده از توانمندی آنان در دوخت لباس فرم و لباس کار برای کارکنان و پیمانکاران شرکت اشاره کرد.

وی رویکرد دیگر شرکت گاز را بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت ناشنوایان در واگذاری و برون‌سپاری بخشی از امور آشپزخانه و طبخ غذا این سازمان از طریق این مددجویان دانست و ادامه داد: شرکت گاز می‌تواند الگوی مناسبی در حوزه توسعه بعد اجتماع‌ محور کردن فرآیند فقرزدایی و رسیدگی اثربخش به نیازمندان قرار گیرد.

مدیر عامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه توانمندسازی افراد زیرپوشش بهزیستی جزء اولویت اصلی مسئولیت اجتماعی شرکت گاز مازندران است گفت: برگزاری نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های مددجویان بهزیستی بصورت دوره ای نیز هدف اصلی ما جهت ارتقاء بحث سلامت اجتماعی و نگاهی که به جامعه مددجویی در بحث توانمندسازی خانواده‌ها داریم باشد.

وی در پایان با تاکید بر اقدامات خلاقانه و برنامه ریزی های بلند مدت برای ایجاد اشتغال پایدار گفت: امیدوارم تا با فعالیت های اینچنینی انگیزه ای برای دیگر دستگاه های دولتی باشیم و مازندران را بعنوان الگویی در کشور معرفی کنیم .

 در ادامه "دکتر جمال باقری" سرپرست بهزیستی استان مازندران در این نشست عنوان کرد: شرکت گاز مازندران در راستای حمایت از محرومان و ایفای مسئولیت اجتماعی عملکرد موفقی داشته است.

وی با تاکید بر ایجاد اشتغال پایدار و حمایت از تولید داخلی خاطرنشان کرد: حمایت از تولید داخلی جامعه را از سوداگری به سمت افزایش ناخالص ملی سوق می دهد.


١٤:٠٨ - 1398/06/24    /    شماره : ٥٨٢٩    /    تعداد نمایش : ٢٣٨خروج
تصاویر منتخب