صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شرکت گاز مازندران

برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شرکت گاز مازندران

 

جلسه ستاد بزرگداشت سی و نهمین سالگرد هفته دفاع مقدس در شرکت گاز مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "محمد بابایی" فرمانده بسیج شرکت گاز استان در جلسه هماهنگی ویژه برنامه سی و نهمین سالگرد هفته دفاع مقدس که با حضور فرماندهان و اعضای شورای بسیج ادارات گازرسانی در ساری برگزار شد اظهار کرد: دفاع مقدس یکی از برکاتی است که عزت و سربلندی را برای ما رقم زدند و امروز در دنیا به برکت خون شهدا به عنوان یک کشور با اقتدار و قدرتمند و اثر گذار در دنیا مطرح هستیم.

وی گفت: ایستادگی روزافزون آزادیخواهان جهان ناشی از حماسه بزرگ هشت سال دفاع مقدس است و ما امروز مسئولیت داریم آنچه را که در آن روز‌های حساس و پرمخاطره گذشت با همه ظرفیت‌های موجود به جامعه و نسل‌های آینده منتقل کنیم.

بابایی افزود: در هفته دفاع مقدس باید برنامه‌های درون سازمانی و نیز برون سازمانی را داشته باشیم و در مساله فضاسازی محیطی همه ادارات گازرسانی این امر را مدنظر قرار دهند.

وی تأکید کرد: از جمله مهمترین محور‌های تبلیغی این هفته را می‌توان به غبارروبی مزار پاک و مطهر شهدای والامقام، بزرگداشت شهدای والامقام و ایثارگران سرافراز و تکریم خانواده‌های معزز آن‌ها، تجلیل از پیشکوستان و حماسه‌سازان دوران ۸ سال دفاع مقدس، ترویج و نشر فرهنگ دفاع مقدس و برپایی نمایشگاه عکس اشاره کرد.

فرمانده بسیج شرکت گاز مازندران اظهار داشت: باید خدمت بی منت را سرلوحه کار خود قرار دهیم و مشکلات را با همکاری و همدلی حل کنیم و باید در خط مقدم ادارات با اعتقاد به معنای واقعی ترویج دهنده خون شهدا و منویات رهبری باشیم و با عنوان کارمند بسیجی به دولت کمک کنیم.

وی در جمع فرماندهان و اعضای شورای بسیج ادارات گازرسانی با بیان اینکه تفکر و فرهنگ بسیجی سبب ارتقای عزت، عظمت و اقتدار نظام اسلامی می‌شود، خاطرنشان کرد: در هر عرصه‌ای که تفکر و روحیه بسیجی حاکم باشد، سازندگی، آبادانی و توسعه آن بیشتر می‌شود و اگر این تفکر در تمام بخشهای کشور حاکم شود بدون شک انقلاب و نظام اسلامی و دستاوردهای آن برای همیشه از گزند دشمنان مصون می‌شوند.


٠٧:١٦ - 1398/06/13    /    شماره : ٥٦٩٣    /    تعداد نمایش : ٤٨٤خروج
تصاویر منتخب