صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

لزوم مصرف بهینه و منطقی گاز طبیعی در سطح ادارات و دستگاه های اجرایی استان

مدیرعامل شرکت گاز مازندران تاکید کرد؛

 لزوم مصرف بهینه و منطقی گاز طبیعی در سطح ادارات و دستگاه های اجرایی استان

 

مدیر عامل شرکت گاز مازندران با اشاره برودت هوای سرد در سطح کشور و لزوم مصرف بهینه و منطقی گاز طبیعی از سوی تمام مشترکان، از ادارات و دستگاه های اجرایی خواست در مصرف گاز بیشتر صرفه جویی کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "جعفر احمدپور" ، استمرار و تامین جریان گاز طبیعی تمام مشترکان در طول سال بخصوص در فصل سرما را نیازمند همکاری و همراهی تمام مشترکان در مصرف بهینه و منطقی گاز دانست و بر رعایت دستورالعمل های شرکت ملی گاز ایران مبنی بر صرفه جویی در مصرف در ادارات و دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

مدیر عامل شرکت گاز مازندران بر خاموش نمودن سیستم‌های گرمایشی و موتورخانه‌های ساختمان تمام ادارات و دستگاه‌های اجرایی پس از اتمام ساعت کار اداری تاکید کرد و افزود: این موضوع از روی میزان مصرف از طریق واحدهای بازرسی شرکت‌ گاز مورد کنترل قرار گرفته و در صورت عدم رعایت موضوع، موجب اخطار و قطع جریان گاز سازمان‌های مذکور خواهد شد.

وی با اشاره به سرد شدن تدریجی دمای هوا، اعلام کرد: تمام ادارات و دستگاه‌های اجرایی موظف به رعایت کامل موارد صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی در سازمان‌های ذیربط هستند.

احمدپور بیان کرد: تمام ادارات و دستگاه‌های اجرایی با خاموش نمودن سیستم‌های گرمایشی پس از پایان وقت اداری و روزهای تعطیل، بایستی اقدام لازم را در راستای مدیریت مصرف در بخش‌های مربوطه به عمل آورند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران اظهار کرد: چنانچه میزان مصرف گاز در برخی ادارات و دستگاه‌های اجرایی بیش از حد متعارف باشد توسط مراجع ذیصلاح پیگیری های لازم صورت خواهد گرفت.

 وی در پایان به دستورالعمل و بخشنامه ارسالی از طرف معاون اول رئیس جمهور اشاره کرده و تصریح کرد: رعایت دمای رفاه ۱۸ الی ۲۱ درجه در ادارات و روشن و خاموش نمودن سیستم حرارت مرکزی یک ساعت قبل از شروع زمان اداری و همزمان با پایان ساعت اداری و خاموش کردن وسایل گرمایشی در روزهای تعطیل  و انجام معاینه فنی، تعمیر وسایل گرمایشی و نصب سامانه هوشمند موتورخانه از موارد توصیه های است که طی بخشنامه به ادارات و موسسات دولتی توسط معاون اول ریاست محترم جمهور ابلاغ گردیده است.

لازم به ذکر است شرکت گاز استان مازندران، یک میلیون و 425 هزار مشترک گاز طبیعی تحت پوشش دارد که از این تعداد حدود 83 هزار مشترک آن شامل ادارات، مساجد و سایر اماکن عمومی است.


١٤:٥٤ - 1398/11/02    /    شماره : ٨١٥٤    /    تعداد نمایش : ٤٥٢خروج
تصاویر منتخب