صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام مدیرعامل شرکت گاز مازندران به مناسبت سالروز حماسه 9 دی، روز تجلی بصیرت

پیام مدیرعامل شرکت گاز مازندران به مناسبت سالروز حماسه 9 دی، روز تجلی بصیرت

 

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران در گرامیداشت" 9 دی؛ روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "جعفر احمدپور" با صدور پیامی ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی تصریح کرد: یکی از مناسبت های بزرگ و به یادماندنی که تجلی بصیرت و رجوع به اهداف الهی و بنیادین انقلاب می باشد، بی شک حماسه نهم دی ماه 1388 است.

متن این پیام به شرح زیر است:

در گذر ایام و طول تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، برهه های حساس و سرنوشت سازی وجود داشته است که عمق انگیزه های معنوی حضور مردمی و عظمت روح الهی نهفته در آن چنان ژرف بوده است که نه تنها تبدیل به حماسه ای ماندگار گردیده است بلکه همچون نسیمی روح بخش، برای بعضی همراهان این قافله بزرگ که احیانا گرد و غبار غفلت و فراموشی آنان را از اهداف اولیه و اصلی انقلاب دور کرده است، روح معنوی حرکت های مردمی ملت ایران را دوباره متجلی ساخته و بسان یک صیقل ناب، دوباره این اهداف بلند را برای همگان شفاف و نمایان کرده است. یکی از این مناسبت های بزرگ و به یادماندنی که تجلی بصیرت و رجوع به اهداف الهی و بنیادین انقلاب می باشد، بی شک حماسه نهم دی ماه 1388 است.

در شرایطی که غبار فتنه می رفت که مظلومیت خط مستقیم الهی انقلاب و اسلام ناب محمدی و ولایت مترقی فقیه را نشانه رود ،حضور حماسی زن و مرد ، پیر و جوان مومن، در این روز بار دیگر این غبار را کنار زد و دست بیعت مجدد با پیر مراد و رهبر عالیقدرشان را نمایان ساخت. براستی کیست که نداند عبور از گردنه های خطرناک انقلاب و فضای غبارآلود فتنه، جز با تبعیت محض از ولایت میسر نخواهد بود. خداوند بزرگ را شاکریم که شاهد چنین حماسه باشکوهی در یوم الله 9 دی بودیم و با لطف کریمانه خود، این مقطع از عمر ما را در زمانی قرار داد که پرچم اسلام و جمهوری اسلامی به دست فقیهی فرزانه، شجاع و خداترس قرار دارد و نور ولایت او در دل تک تک ما متجلی گردیده است. کارکنان سخت کوش و خدوم شرکت گاز استان مازندران نیز به عنوان عضوی از پیکره نظام مقدس جمهوری اسلامی با اقتدا به رهبر فرزانه انقلاب همواره در عرصه خدمت رسانی پیشگام بوده و افتخار خود را انجام بالاترین فریضه و معروف الهی، یعنی خدمت خالصانه به هموطنان عزیز به شمار می آورند و سعادت دنیا و آخرت را نیز در تبعیت محض از مقام مقدس ولایت فقیه که همان استمرار حرکت انبیاء الهی است، می دانند.

اینجانب با گرامیداشت حماسه به یادماندنی 9 دی ماه که روز بصیرت نام نهاده شده است،ضمن توصیه به تلاش توام با بصیرت در عرصه خدمت برای کلیه کارکنان شرکت گاز استان مازندران ،آرزوی سلامتی و توفیق و عزت روز افزون آنان را در سایه عنایات امام عصر (عج) و تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری از خداوند سبحان خواستارم.


٠٨:٥٦ - 1398/10/09    /    شماره : ٧٧٥٣    /    تعداد نمایش : ٤٨٢خروج
تصاویر منتخب