صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

استفاده از ظرفیت شرکت گاز مازندران جهت توانمندسازی مددجویان بهزیستی

مدیر عامل شرکت گاز مازندران در نشست با سرپرست بهزیستی استان تشریح کرد:

استفاده از ظرفیت شرکت گاز مازندران جهت توانمندسازی مددجویان بهزیستی

 

مدیر عامل شرکت گاز مازندران با سرپرست بهزیستی استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، " جعفر احمدپور" مدیرعامل شرکت گاز استان، خواستار تغییر نگاه مدیران نسبت به توانایی های جامعه هدف نهادهای حمایتی شد و گفت: شرکت گاز استان در جهت کاهش آسیب های اجتماعی اقدامات حمایتی در حوزه خانواده های زندانیان، با هدف حمایت های اجتماعی فعالیت هایی در خصوص ورزشکاران و همچنین برای ایفای مسئولیت های اجتماعی اقدامات خلاقانه ای در حوزه جامعه هدف بهزیستی و کمیته امداد در دستور کار دارد.

وی بیان کرد: افتخار ما این است که در هر منصبی برای محرومین و نیازمندان کار کنیم و خدمت به محرومین جزو مسئولیت اجتماعی است و این روحیه به خوبی در این سازمان مشهود است .

احمدپور با بیان طرح اشتغال زائی زنان سرپرست خانوار افزود: از مهم ترین اهداف ما ، بهبود معیشت و افزایش رفاه این زنان، استفاده از ظرفیت مشاغل خانگی و استفاده از توانمندی آنان در دوخت لباس فرم و لباس کار برای کارکنان و پیمانکاران شرکت اشاره کرد.

وی رویکرد دیگر شرکت گاز را بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت ناشنوایان در واگذاری و برون‌سپاری بخشی از امور آشپزخانه و طبخ غذا این سازمان از طریق این مددجویان دانست و ادامه داد: شرکت گاز می‌تواند الگوی مناسبی در حوزه توسعه بعد اجتماع‌ محور کردن فرآیند فقرزدایی و رسیدگی اثربخش به نیازمندان قرار گیرد.

مدیر عامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه توانمندسازی افراد زیرپوشش بهزیستی جزء اولویت اصلی مسئولیت اجتماعی شرکت گاز مازندران است گفت: برگزاری نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های مددجویان بهزیستی بصورت دوره ای نیز هدف اصلی ما جهت ارتقاء بحث سلامت اجتماعی و نگاهی که به جامعه مددجویی در بحث توانمندسازی خانواده‌ها داریم باشد.

وی در پایان با تاکید بر اقدامات خلاقانه و برنامه ریزی های بلند مدت برای ایجاد اشتغال پایدار گفت: امیدوارم تا با فعالیت های اینچنینی انگیزه ای برای دیگر دستگاه های دولتی باشیم و مازندران را بعنوان الگویی در کشور معرفی کنیم .

 در ادامه "دکتر جمال باقری" سرپرست بهزیستی استان مازندران در این نشست عنوان کرد: شرکت گاز مازندران در راستای حمایت از محرومان و ایفای مسئولیت اجتماعی عملکرد موفقی داشته است.

وی با تاکید بر ایجاد اشتغال پایدار و حمایت از تولید داخلی خاطرنشان کرد: حمایت از تولید داخلی جامعه را از سوداگری به سمت افزایش ناخالص ملی سوق می دهد.


١٤:٠٨ - 1398/06/24    /    شماره : ٥٨٢٩    /    تعداد نمایش : ٢٣٧خروج
تصاویر منتخب