صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

راه اندازی تیم توسن در حوزه صنعت نفت شمال کشور

در راستای مشاركت همگانی در مسئوليت پذيری اجتماعی؛

راه اندازی تیم توسن در حوزه صنعت نفت شمال کشور

 

نشست مشترک مدیران حوزه صنعت نفت شمال کشور با موضوع راه اندازی تیم واکنش سریع نهادها (توسن) صبح امروز در اداره مرکزی گاز استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، " جعفر احمدپور " مدیرعامل شرکت گاز استان از انتقال دانش و تجربه تیم توسن به دیگر نهادها و سازمان ها خبر داد و گفت: بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور ، پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری و منطقه 9 عملیات انتقال گاز در راستای مسئولیت اجتماعی بزودی تفاهم نامه ای را جهت همکاری با هلال احمر استان امضا خواهند کرد.

وی به اهمیت بالای فرایند امداد و نجات در مدیریت بحران اشاره کرد و افزود: همه نهادهای مرتبط با این بخش باید با اشراف کامل بر وظایف خود و انجام به موقع آن، تبعات بحران را به حداقل برسانند.

احمدپور تصریح داشت: این جلسه می تواند سرآغاز تشکیل کمیته های تخصصی تر شود تا مدیریت یکپارچه بحران و توسعه وضعیت امداد و نجات تقویت شود.

وی اظهار داشت: شركت گاز استان مازندران در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ نوع دوستی و خدمات داوطلبانه به منظور حمایت از نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه با تاکید بر مسئولیت ها و ارزش های سازمانی، تيم توسن را با همکاری جمعیت هلال احمر مازندران تشکیل داد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران افزود: هم افزایی و ایجاد بستری مناسب جهت بهره گیری ظرفیت ها ، توانمندی ها و امکانات به منظور افزایش آمادگی و پاسخگویی به حوادث و سوانح در سطح استان از برنامه اجرایی راه اندازی تیم توسن در حوزه صنعت نفت شمال کشور خواهد بود.

وی برنامه های شرکت گاز مازندران در راستای پنج محور اصلی متناسب با گروه‌های مختلف ذینفعان را عنوان کرد: آموزش عمومی امداد نجات برای امدادگران گاز، استفاده از ظرفیت خانه هلال جهت توسعه فرهنگ ایمنی و مصرف بهینه گاز، انجام طرح خادم برای خانواده ها، عضویت پیمانکاران اجرایی در شبکه های داوطلبی، تعریف رویکرد های انگیزشی جهت فعالین طرح توسن و تدوین سناریو شفاف نمودن نقشها و مسئولیت های دستگاه های اجرایی در مواقع بحرانی در قالب توسن نام برد .


١٣:١٠ - 1398/10/04    /    شماره : ٧٧٠٣    /    تعداد نمایش : ٥٦٤خروج
تصاویر منتخب