صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

درخشش وزارت نفت در بخش مسئولیت های اجتماعی و گازرسانی روستایی و شهری

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی عنوان کرد ؛

درخشش وزارت نفت در بخش مسئولیت های اجتماعی و گازرسانی روستایی و شهری

 

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست تخصصی مسئولیت اجتماعی شرکت‌های تابعه صنعت نفت شمال کشور با بیان اینکه عملکرد وزارت نفت در بسیاری از حوزه ها مطلوب ارزیابی می شود، گفت: عملکرد وزارت نفت در حوزه گازرسانی بسیار درخشان است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ،" علی‌اصغر یوسف‌نژاد " نماینده مردم شهرستان ساری و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست تخصصی مسئولیت اجتماعی شرکت‌های تابعه صنعت نفت شمال کشور که در شرکت گاز مازندران در ساری برگزار شد، اظهار کرد: خط انتقال گاز دامغان - کیاسر - ساری - نکا یکی از کارهای ماندگار این وزارتخانه است که کمبود گاز در شهرهای شمالی کشور به‌ویژه فصل زمستان را برطرف کرد.

یوسف‌نژاد، با بیان اینکه عملکرد وزارت نفت در بسیاری از حوزه‌ها مطلوب ارزیابی می‌شود، گفت: عملکرد وزارت نفت در حوزه گازرسانی بسیار درخشان است.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشکلات جایگاه‌های عرضه سوخت در استان مازندران و شهرهای شمالی کشور برطرف شده است، افزود: از عملکرد سازمان‌ها و زیرمجموعه‌های وزارت نفت در حوزه انتخابی خود دفاع می‌کنم و معتقدم این وزارتخانه در زمینه خدمت‌رسانی فعالیت‌های گسترده‌ای داشته است.

وی تصریح داشت : از خدمات مجموعه وزارت نفت بخصوص در گازرسانی به مناطق مختلف تشکر می نمایم.

یوسف نژاد بیان کرد : خط انتقال گاز دامغان - کیاسر - ساری - نکا یکی از کارهای ماندگار در حوزه مسئولیت اجتماعی این وزارتخانه است که کمبود گاز در شهرهای شمالی کشور به‌ویژه در فصل زمستان را برطرف کرد .

 


١٥:١٩ - 1398/03/23    /    شماره : ٤١١٠    /    تعداد نمایش : ٧٦٦خروج
تصاویر منتخب