صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست ارتباط دو سویه مدیرعامل شرکت گاز مازندران با کارکنان ستادی

برگزاری نشست ارتباط دو سویه مدیرعامل شرکت گاز مازندران با کارکنان ستادی


نشست ارتباط دو سویه مدیرعامل شرکت گاز مازندران با کارکنان ستادی در اداره مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "جعفر احمدپور" در این نشست با تاکید بر اینکه رابطه بین کارکنان و سازمان ، یک رابطه دوسویه است، خاطر نشان کرد: به طور حتم تداوم فعالیت سازمان تحت تاثیر فعالیت هر یک از کارکنان آن است؛ از این‌رو هر چه فعالیت آن‌ها با کیفیت‌تر و مطلوب‌تر باشد یقینا خدمات آن‌ها در سازمان اثرگذارتر و ماندگار‌تر است.

مدير عامل شركت گاز مازندران با بیان اینکه رابطه بین کارکنان و سازمان رابطه‌ای دو سویه است، گفت: وجود و بقای سازمان و کارکنان ارتباط مستقیمی با هم دارد و هیچ یک بدون دیگری نمی تواند ادامه حیات دهد.

وی افزود: تعلق سازمانی کارکنان، احساس رضایت، تعهد، وا‌بستگی و دلبستگی آنها به سازمان منجر به عملکرد شغلی مطلوب‌تر، کاهش خروج کارکنان از سازمان، رفتار اجتماعی فعال، غیبت نکردن از کار، نوع‌دوستی و کمک به همکاران و کاهش استرس شغلی و همچنین موفقیت‌‌های کاری و افزایش اثربخشی و بهره‌وری سازمان می‌شود.

احمدپور تصريح كرد: به منظور بهره برداری و پيشبرد هر چه بهتر اهداف كلان سازمان، توجه به كيفی سازی عملكرد همكاران با نگاه كمی در دستور كار قرار دارد و تلاش خواهد شد در اين راستا بهره برداری بهتر و بيشتری از عملكرد افراد در شركت صورت پذيرد.

مدير عامل شركت گاز مازندران در پایان، اتکاء به نفس و خود باوری، اعتماد و همکاری متقابل، هم دلی و هم زبانی را،از شروط موفقیت در کار دانست و کارکنان شرکت را به رعایت اصول تکریم ارباب رجوع ،تغییر و تحول و ایجاد خلاقیت و نوآوری، صیانت از اموال شرکت توصیه نمود.

در اين نشست كاركنان شركت در فضايی صميمی به بيان نظرات و دیدگاه های خود در زمينه های مختلف، پرداختند.


٠٨:٠٦ - 1398/11/02    /    شماره : ٨١٢٨    /    تعداد نمایش : ٣٦٧خروج
تصاویر منتخب