صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در شرکت گاز مازندران برگزار شد

مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در شرکت گاز مازندران برگزار شد

 

مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی، روز بصیرت و میثاق امّت با ولایت ، در شرکت گاز استان مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "حمید جعفری" کارشناس نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران، ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی گفت: نهم دی به عنوان یک حماسه اثرگذار در عرصه فرهنگی و سیاسی کشور ما شناخته شده است.

وی به تشریح عوامل بوجود آوردن فتنه 88 پرداخت و تصریح داشت: برای تشخیص این گونه حوادث باید در عرصه سیاسی، اجتماعی و به ويژه بخش فرهنگی دارای بصیرت باشیم تا هنگام بروز چنين مسائلی، بصیرت راهنمای ما باشد.

جعفری، با تاكيد بر تبعيت جامعه از ولايت به منظور جلوگيری از گم كردن راه، اظهار داشت: بصیرتی که ملت در سایه ولایت به دست آورده بود در نهم ديماه سال 88 توانست فتنه را خنثی کند.​

وی ادامه داد: انسان بصیر و جامعه بصیر به ولایت‌مداری گرایش دارد که در این صورت بر اساس دیدگاه و فرمایشات، ولی امر و ولی فقیه عمل می‌کنند و در نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ مردم اینگونه عمل نموده و فتنه را خاموش کردند.

در اين مراسم بسیجیان همیشه در صحنه ی شرکت گاز مازندران بار ديگر با آرمانهای انقلاب اسلامی تجديد پيمان کرده و با سر دادن شعارهای انقلابی انزجار خود را از فتنه گران و سردمداران داخلی و خارجی آنان ابراز کردند.

گفتنی است در ابتدای مراسم زیارت روح بخش و پرفیض عاشورا با مداحی آقای سید رضا میرزاآقایی برگزار شد.


١٣:٣٧ - 1398/10/09    /    شماره : ٧٧٧٤    /    تعداد نمایش : ٤٧٠خروج
تصاویر منتخب