صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

بیانیه کارکنان شرکت گاز مازندران در محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص)

 

بیانیه کارکنان شرکت گاز مازندران در محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص)

 

کارکنان شرکت گاز مازندران در پی اهانت به ساحت نورانی پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله بیانیه ای صادر کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، کارکنان شرکت گاز مازندران با انتشار بیانیه‌ای به شرح زیر نسبت به اقدام رئیس جمهور فرانسه در حمایت از هتاکی به پیامبر مهربانی‌ها، واکنش نشان دادند:

باسمه تعالی

و ما ارسلناک الا رحمه للعالمین / انبیاء (107)

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد و تبریک و تهنیت عید سعید پیش روی در ماه ربیع الاول و هفته وحدت بر محور نبی ختمی (ص) میلاد مسعود و سراسر فرخنده حضرت رحمه العالمین پیامبر مهرورزی و مهربانی حضرت محمد مصطفی (ص) به تمامی بشریت، مذاهب طوایف، افراد، اقشار و صنوف مختلف که در عشق و ارادت به محمد رسول الله (ص) به عنوان علت خلقت و افلاک و نگین هستی و شمع وجود هستی اتفاق نظر و اجماع دارند.

دشمنی سران کفر با پیام روشنی بخش اسلام سابقه دیرینه دارد. کافران همیشه برای پوشاندن ضعف و حقارت خود در برابر پیام روشن و رهایی‌بخش پیامبران الهی از شیوه نخ‌نمای تمسخر استفاده می کردند.

سناریوی شیطانی اسلام‌ستیزی که اخیراً با اقدام موهن و دوباره مجله شارلی ابدو در انتشار کاریکاتورهای قبیحانه علیه پیامبر گرامی اسلام(ص) و متعاقباً حمایت رئیس‌جمهور بی‌خرد و ماجراجوی فرانسه وارد مرحله جدیدی شده است، بیانگر تناقض بزرگ در غرب به ویژه پرچمدار به اصطلاح آزادی بیان در اروپاست که برای سرپوش گذاشتن به ناکامی های خود در عرصه جلوگیری از توسعه اسلام و گرایش شهروندان غربی به دین مبین اسلام و آموزه های پیامبر اعظم (ص) صورت می پذیرد.

خانواده بزرگ کارکنان شرکت گاز مازندران این عمل ضداخلاقی و ضدانسانی مدعیان دروغین حقوق بشر و لیبرالیسم بخصوص مکرون رئیس‌جمهور فرانسه را محکوم می نمایند.


٢٢:٣٥ - 1399/08/08    /    شماره : ١٣٣٥٠    /    تعداد نمایش : ٣٠٩خروج
تصاویر منتخب