صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

پیامبر اکرم(ص) تأثیرگذارترین شخصیت تاریخ بشریت و اشرف پیامبران عالم است

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت:

پیامبر اکرم(ص) تأثیرگذارترین شخصیت تاریخ بشریت و اشرف پیامبران عالم است

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: پیامبر اکرم(ص) تأثیرگذارترین شخصیت تاریخ بشریت و اشرف پیامبران عالم است و توانست با ابلاغ رسالت آنچه خدا به ایشان وحی کرده تحولات زیاد و چشمگیری را در جامعه ایجاد کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "حضرت آیت اله معلمی" امام جمعه شهرستان قائم شهر در جمع کارکنان شرکت گاز مازندران ، دو ویژگی اصلی رسول اکرم (ص) که نماد زندگی آن حضرت است را یادآور شد و گفت : انس با قرآن و اخلاق حسنه از ویژگی‌های برجسته پیامبر است که توانست با این ویژگی ها مصداق بارز رحمت کامل و مهربانی برای انسان های عالم باشد.

وی ضمن تبریک و تسلیت جهت بازگشت پیکر شهدای مدافع حرم ، اظهار داشت: شهدای مدافع حرم همه هستی خود را با الگو گرفتن از امام حسین(ع) در راه خدا فدا کردند ولی اجازه ندادند حرم عقیله بنی هاشم(ع) مورد بی حرمتی قرار گیرد.

آیت اله معلمی تصریح داشت: شهدای مدافع حرم نشان دادند که به درک صحیحی از ولایت‌فقیه رسیده اند و رهبری را هیچگاه تنها نمی گذارند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، افزود: اکنون به برکت خون شهدا، مکتب والای تشیع و نظام جمهوری اسلامی در شرایط بی‌نظیری قرار گرفته و بودن این‌ همه جوانان مدافع و متدین نشان از تأثیرگذاری مکتب اهل‌بیت(ع) در دل جوانان و شیعیان دارد که باعث ایجاد هویت اسلامی در اذهان و افکار و باورهای هر فرد مسلمان شده است.وی افزود: دشمنان ما باید بدانند تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ایرانی هست، شکست معنا ندارد.

وی گفت: در حال حاضر پاسداشت خون این شهدا فقط کار کردن برای رضایت مردم است و اگر ما در این مورد کارنامه خوبی نداشته باشیم، تمام تلاش‌های ديگر ما بی ثمرست.

در این مراسم برادر مرتضوی ذاکر اهل بیت، با ذکر مصیبت این ایام، مجلس را به فیض رساند.


١٤:٢٧ - 1399/07/23    /    شماره : ١٣٠٥٠    /    تعداد نمایش : ٢٥٩



خروج




تصاویر منتخب