جمعه 30 فروردين 1398   17:19:11
09:521398/1/5 دوشنبه
مشکل قطعی گاز 95 درصد از ساکنین منطقه بالا تجن قائم شهر برطرف شد

مدیر عامل شرکت گاز مازندران :

مشکل قطعی گاز 95 درصد از ساکنین منطقه بالا تجن قائم شهر برطرف شد

 

مدیر عامل شرکت گاز مازندران گفت: مشکل قطعی گاز بیش از 95 درصد از ساکنین روستاهای منطقه بالا تجن برطرف شده است و کمتر از 5 درصد دیگر بصورت نسبی از این نعمت برخوردار هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "جعفر احمدپور" در حاشیه بازدید از عملیات ترمیم خط تغذیه گاز بالا تجن شهرستان قائم شهر اظهار داشت: وقوع سیلاب و طغیان رودخانه‌ها سبب خسارت به شبکه انتقال گاز و ایجاد مشکل برای حدود ۱۵ هزار خانوار شده بود که با تلاش شبانه روزی این مشکل اکنون حل شده است.

وی با بیان اینکه کمتر از ۲۰۰ خانوار منطقه بالاتجن قائم شهر اکنون مشکل گاز دارند، افزود: با توجه به طغیانی بودن رودخانه امکان تعمیر خط اصلی وجود نداشت به همین دلیل با نصب خط لوله فشار ضعیف و انتقال گاز از شیرگاه و بابل تلاش شد این مشکل حل شود.

احمدپور بر لزوم صرفه جویی ساکنان دیگر مناطق قائم شهر در استفاده از گاز طبیعی تاکید کرد و افزود:هیچ مشکلی در تامین گاز وجود ندارد و صرفا به خاطر آسیب به خط لوله اصلی این مشکل ایجاد شده است که تا فردا این مشکل نیز حل می‌شود.

مدیر عامل شرکت گاز مازندران گفت: پرسنل اداره گاز قائم‌شهر پس از تلاش شبانه‌روزی موفق شدند تا مشکل گاز قسمتی از منطقه بالاتجن شهرستان قائم‌شهر را رفع کنند و از مسیر دیگری گازرسانی را برای اهالی منطقه فراهم کنند.

احمدپور در خصوص خسارات مالی وارده اظهار داشت: میزان خسارات مالی وارده به این منطقه حدود 20 میلیارد ریال تخمین زده شده است.

وی افزود: اگر مصرف‌کنندگان در استفاده از گاز صرفه‌جویی کنند احتمال قطع دوباره گاز در روستا‌های بالادست بالاتجن وجود ندارد.

احمدپور تصریح داشت: مردم در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند تا خط لوله اصلی گاز که در سیل اخیر تخریب شد بطور کامل درست شود.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما