جمعه 30 فروردين 1398   18:26:27
اخبار داخلی
13:101398/1/20 سه‌شنبه
اصول پدافند غیر‌عامل در درون سازمان ها نهادینه شود

استاندار مازندران در دیدار مدیرعامل شرکت گاز مازندران:

اصول پدافند غیر‌عامل در درون سازمان ها نهادینه شود

 

استاندار مازندران در دیدار مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: سازمان ها و دستگاه های اجرایی استان باید طرح پدافند عامل داشته باشند تا بدانند در چه نقاطی آسیب پذیرند تا در زمان بحران با مشکلات کمتری روبرو شویم.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " احمد حسین زادگان " با بیان اینکه با ارگان های مختلف هماهنگی های لازم را انجام داده ایم تا با تشکیل کمیته ای برای بازسازی مکان هایی که در آن در حال فعالیت هستند نقش آفرینی نمایند ، تصریح داشت : همانطور که در شرایط عادی از منابع طبیعی آن مناطق سود می برند، در شرایط بحرانی نیز به بازسازی آن مناطق بپردازند.

وی افزود : انتخاب مدیران معین برای شهرستان ها در شرایط بحرانی در دستور کار قرار دارد.

حسین زادگان با اشاره به نقش اساسی تاسیسات و شبکه خطوط لوله گاز در پایداری انرژی مورد نیاز مردم ، تاکید داشت: تاسیسات و شبکه گاز نیاز است به دلیل حساسیت و قابل اشتعال و حادثه سازی آنها در برابر تهدیدات و مباحث مربوط به حوزه سایبری از طریق تهیه یک برنامه جامع و مدون در حوزه پدافند غیر عامل مورد دقت و توجه جدی قرار گیرد.

در ادامه " جعفر احمدپور " مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به اینکه درپی بارش های سیل آسای اخیر در استان ، خطوط لوله اصلی گاز در برخی از نقاط دچار آسیب دیدگی جزئی شده بودند که با تلاش شبانه روزی کارکنان این شرکت در دست ترمیم و مقاوم سازی قرار گرفت.

وی اظهار داشت: سیل در برخی از شهرها باعث شد تجهیزات گازرسانی در معرض خطر قرار گیرد که بلا فاصله پس از مهار و خروج سیلاب از این مناطق نسبت به ترمیم شبکه های گاز و تاسیسات اقدامات لازم صورت پذیرفت.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما