جمعه 30 فروردين 1398   18:27:48
اخبار داخلی
11:261398/1/25 يكشنبه
تقدیر مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان از مدیرعامل شرکت گاز مازندران

تقدیر مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان از مدیرعامل شرکت گاز مازندران

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مازندران با اهدای لوح تقدیری از مساعی و تعامل مدیرعامل شرکت گاز مازندران در زمینه یاری رساندن به جمعیت هلال احمر استان در اجرای طرح های نوروزی تقدیر بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، طی نشست صمیمانه "جعفر احمدپور " مدیرعامل شرکت گاز استان و "دکتر مجتبی اکبری " مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران، لوح تقدیری اهدا شد.

گفتنی است در متن لوح تقدیر اهدایی دکتر اکبری آمده است: بی تردید اجرای طرح های نوروزی جمعیت هلال احمر مازندران و تمهید شرایط برای میزبانی شایسته از گردشگران و همچنین پاسخ به فوریت های امدادی میهمانان ، نماد بارز همکاری و هم افزایی دستگاههای اجرایی استان مازندران بوده است که در نوروز ۹۸ به منصه ظهور رسید. آنچه به عنوان برگ زرینی از خدمات جمعیت هلال احمر استان در قالب خدمت رسانی به گردشگران نوروزی به ثبت رسیده در حقیقت جلوه ای از نوع دوستی و تلاش هوشمندانه برای صیانت از کرامت انسانی به عنوان هدف غایی تمامی فعالیتهای جمعیت هلال احمر بوده است. اینجانب ضمن سپاس از حمایت های بی دریغ جنابعالی و کارکنان آن مجموعه به ویژه تیم توسن ،در اجرای موفق طرح های امداد و نجات و ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی ،توفیق و بهروزی شما را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما