جمعه 30 فروردين 1398   17:24:55
اخبار داخلی
08:231398/1/18 يكشنبه
وظیفه مسئولان خدمت رسانی بی منت به مردم است

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در جمع فرماندهان بسیج گفت :

وظیفه مسئولان خدمت رسانی بی منت به مردم است

 

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در جمع فرماندهان و اعضای شورای بسیج گفت: امروز همه مسئولان وظیفه دارند تا با خدمت رسانی بی منت به مردم ، از ارزش هایی که به واسطه خون هزاران شهید به دست آمده حراست کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " جعفر احمدپور " اظهار داشت: بسیج مسئولیتی در قالب خدمت رسانی بی منت به مردم ،مهمترین پدافند غیر عامل در برابر دسیسه‌های دشمنان است.

وی افزود : کار کردن از سر دلسوزی و اخلاص، نعمت و برکتی است که پاسداران از این نعمت برخوردارند .

احمدپور توجه به بحث مستندسازی در فعالیت های سازمانی را مهم دانست و گفت : یکی از اقداماتی که به نظر ساده و پیش و پا افتاده می نمایاند ولی دارای پیچیدگی، ظرافت کاری بوده و از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد مستندسازی است که متاسفانه این اقدام مهم در کمتر مورد توجه جدی واقع می‌شود.

در این نشست " سید حمزه عمادی " فرمانده بسیج شرکت گاز مازندران با تبریک سال رونق تولید و فرارسیدن اعیاد شعبانیه از تلاش مدیران سازمان و کارکنان خدوم در امدادرسانی به حادثه دیدگان سیل های اخیر تشکر کرد.

وی با اشاره به سرکشی از خانواده کارکنانی که در سیل درگیر بودند گفت: این اقدامات نهایتا منجر به رضایتمندی و خوشحالی خانواده ها شده است.  

عمادی افزود : جنگ روانی، تهاجم فرهنگی، تغییرات در ذائقه دشمنی‌ها، بیوتروریسم و خرابکاری‌ها در بخش نرم افزاری از شیوه‌های جدید دشمنان است.

وی در پایان گفت: در سال جدید باید عزم خود را جزم کنیم تا بعنوان سرباز نظام اسلامی و نظام ولایی، بیش از پیش برای اجرای برنامه ها و مأموریت های محوله در راستای پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند آن تلاش کنیم.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما