جمعه 30 فروردين 1398   17:34:16
اخبار داخلی
08:081398/1/18 يكشنبه
بهره مندی 186 روستا و 3 شهر از نعمت گاز طبیعی در سال گذشته

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در دیدار نوروزی با کارکنان گفت:

بهره مندی 186 روستا و 3 شهر از نعمت گاز طبیعی در سال گذشته

 

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران در دیدار نوروزی با کارکنان گفت : در سال گذشته 186 روستا و 3 شهر از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " جعفر احمدپور " در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش تمام کارکنانی که ایثارگرانه در سخت ترین شرایط کار می کنند ، تصریح داشت: استمرار گاز و خسارات اندک به تاسیسات و تجهیزات گازرسانی در سیل اخیر را نشان دهنده سطح بالای استانداردها و آمادگی شرکت گاز برای مدیریت شرایط بحران دانست .

وی با اشاره به حضور و تلاش شبانه روزی و همراهی کارکنان در چند روز گذشته شرایط بحرانی مناطق سیل زده افزود : دست یابی به موفقیت و اهداف سازمان در ایام سیل تنها در سایه تلاش، پشتکار، همدلی و همراهی تمامی همکاران میسر شد.

احمدپور اظهار داشت: امروز وظیفه تک تک ما خدمت بی‌منت به مردم است که با جان و مالشان این نظام مقدس را در همه حال حمایت و پشتیبانی کردند و همیشه پشتیبان ولایت فقیه بوده و هستند.

مدیر عامل گاز مازندران با تأکید بر ضرورت تلاش مستمر کارکنان در مسیر تحقق اهداف سازمانی تصریح داشت: امیدواریم همکاران با خدمت رسانی هدفمند در حوزه فعالیت های مربوطه بتوانند اهداف سازمانی را محقق کنند.

وی خواستار کار گروهی و نظم در انجام امور محوله شد و گفت: زنجیره موفقیت با ارتقاء سطح دانش، برخورداری از برنامه و کار گروهی تکمیل می شود بنا بر این هیچ هدفی جز با هماهنگی بین اجزا و تلاش گروهی محقق نخواهد شد.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما